0905 380 493 info@bmelektro.sk

Elektrické zariadenia a elektrická inštalácia

Elektrická inštalácia, rozvod elektriky, elektrické zariadenia pevne spojené s budovou, elektrické vypínače a zásuvky, zásuvkové, motorické, ovládacie a iné obvody.

Elektrická inštalácia

Je zostava vzájomne spolupracujúcich elektrických zariadení s vlastnosťami, ktoré slúžia na plnenie jedného alebo niekoľkých určených cieľov.

Elektrické zariadenie

Je akékoľvek zariadenie, ktoré sa používa na výrobu, prenos alebo premenu, distribúciu alebo využitie elektrickej energie. Sú to napríklad stroje, transformátory, prístroje, meracie prístroje a ochranné prístroje. Ďalej sú to zariadenia a prístroje pre elektrické rozvody – spínače, ovládacie prvky, svietidlá, zásuvky, snímače a pod.

Máte požiadavku? Zašlite nám ju.

3 + 15 =

Alebo nám zavolajte

0905 380 493

Najnovšie články

Hliníkové Rozvody – Časovaná Bomba?

Hliníkové Rozvody – Časovaná Bomba?

Často sa stretávam s názorom, že hliníkové rozvody sú zlé a treba ich vymeniť. V určitom období sa hliník používal aj v klasických rozvodoch elektrickej inštalácie zásuviek a osvetlenia. V dnešnej dobe nie je možné použiť ho v takýchto rozvodoch. Ale prečo je nebezpečný a nevyhovujúci? Pozrieme sa na to bližšie v mojom článku.

[VIDEO] vizitka

[VIDEO] vizitka

V krátkom videu sa dozviete, čo na nás naši zákazníci oceňujú a kde všade pôsobíme. Stačí si len pozrieť 0:57 min video.

[VIDEO] Krátke video o tom ako pracujeme

[VIDEO] Krátke video o tom ako pracujeme

Našou kontrolou, revíziou , odbornou prehliadkou a skúškou, získate reálny a skutočný pohľad na Vašu nehnuteľnosť či zariadenia. Či sa jedná o administratívne priestory, rodinné domy, výrobné alebo montážne priestory, vždy uvidíte prípadné závady alebo nedostatky, ktoré môžu ohroziť Vás, Vašich najbližších, nepretržitú prevádzku alebo Vašu výrobu. Uvidíte závady, ktoré môžu ohroziť životy ľudí.