Kontrolou, revíziou , odbornou prehliadkou a skúškou s nami,  získate reálny a skutočný pohľad na Vašu nehnuteľnosť či zariadenia. Či sa jedná o administratívne priestory, rodinné domy, výrobné alebo montážne priestory, vždy uvidíte prípadné závady alebo nedostatky, ktoré môžu ohroziť Vás, Vašich najbližších, nepretržitú prevádzku alebo Vašu výrobu.  Uvidíte závady, ktoré môžu ohroziť životy ľudí.

Reálny pohľad na elektrickú inštaláciu a bleskozvod, aj keď to nie je vždy príjemné.

Naši zákazníci získavajú nielen pohľad na ich nehnuteľnosť či zariadenia, ale aj návrhy riešenia prípadných závad a nedostatkov. Získavajú poradenstvo, návrhy a plánovanie do budúcna. Zúčastňujeme sa investičných porád, kde spolu s Vami plánujeme budúcnosť.

5406131_l

„Každý deň chránime životy ľudí a ich hodnoty“

Nie je to len fráza, je to naša skutočná revízia elektrickej inštalácie a bleskozvodov

Sme silný partner o ktorého sa môžete oprieť v oblasti elektrickej inštalácie a bleskozvodov. Naši zákazníci s nami získavajú aj činnosti  elektromontážnych prác, pravidelné údržby, projekčné a poradenské služby.

Sledujeme termíny revízií za Vás.

Náš zákazník už prestal myslieť na elektrickú inštaláciu, prestal riešiť neplánované výpadky výroby či montáže. Zariadenia a spotrebiče začal využívať a vie, že v správny čas sa ozveme a dohodneme termíny potrebných kontrol.

Šetríme Vaše financie – odhalíme problémy skôr ako nastanú.

Náš zákazník začal s nami šetriť, pretože každá kontrola štátnych orgánov dopadne bez pripomienok, nedostatkov a tým bez akýchkoľvek pokút. Prípadné mimoriadne udalosti sú poisťovňou preplatené v čo najvyššej výške, pretože dokumentácia v oblasti elektro a bleskozvodov, je vždy aktuálna a bez nedostatkov.

Kontroly bez pokút.

Získate partnera, ktorý sa postará o Vašu elektrickú inštaláciu a bleskozvody  tak, aby ste sa mohli nerušene venovať svojej podnikateľskej alebo oddychovej aktivite.

Potrebujete vykonať revíziu? Vyplňte prosím základné údaje a kliknite na odoslať.

Územie

13 + 12 =